Overblog Follow this blog
Edit page Administration Create my blog
BH-RES

BH-RES

Systemy Wentylacji

O Firmie

O Firmie

Co nas wyróżnia?

BH-RES to nowoczesne przedsiebiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, montażu oraz kompleksowym zaopatrywaniu firm wykonujących instalacje wentylacji i klimatyzacji, centralnego ogrzewania wraz z kotłownią, ciepła technologicznego i wody lodowej, instalacji wodociągów i kanalizacji, instalacji gazowych, instalacji solarnych oraz instalacji ochrony przeciwpożarowej.

Firma wyróżnia sie wieloletnim doświadczeniem i wysoką jakością wykorzystywanych narzędzi i stosowanych materiałów. Do wszystkim prac podchodzi z pełnym zaangażowaniem, co gwarantuje realiację projektu w terminie i na najwyższym poziomie.

Nasza historia

Firma powstała w 1990 roku i początkowo zajmowała się budową domów w technologii szkieletu drewnianego wysposżanych w nadmuchowe systemy grzewcze i klimatyzacyjne. W wyniku zdobytego przez lata doświadczenia, firma wyspecjalizowała się w zakresie wykonawstwa powietrznych systemów. Od 1998 BH-RES zajmuje się przede wszystkim projekowaniem, wykonastwem, montażem oraz kompleksowym zaopatrzeniem firm wykonujących tego typu instalacje.

Więcej informacji pod adresem http://www.bh-res.pl/o-firmie/o-firmie/

Share this blog

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: